SANAFIT - FYZIOTERAPIA SO SRDCOM

S A N A F I T
Fyzioterapia so srdcom
                                      ROZSAH POSKYTOVANEJ ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI
manuálna medicína * mobilizačné techniky * myoskeletálna medicína Lewitovej školy
vertebroterapia * LTV a rehabilitačná liečba skolióz * autotrakčná myokorekčná metóda * liečby skolióz
liečba vertebrovestibulárneho systému * migrénozne stavy * funkčná sterilita /podľa Mojžišovej/
trakčná liečba algických syndrómov chrbtice a skolióz
Prejsť na obsah
pristroje
BIOquant
registrovaná zdravotnícka pomôcka, ktorá reprezentuje metodiku s najväčším možným vplyvom na Vaše zdravie. Efektívnosť metodiky je porovnateľná s vnútrožilovým ožarovaním krvi, ale svojou neinvazívnosťou umožňuje oveľa viac aplikácií a tým má aj oveľa väčší efekt na krv a jej komponenty.

Vhodnosť metódy:
Vhodná pre starých i mladých, chorých i zdravých, vysokovýkonných i slabých, využívajúcich fyzické i mentálne schopnosti, teda pre všetkých, ktorých zaujíma ako vyzerajú, ako sa cítia, a chcú niečo urobiť pre svoje zdravie a svoju výkonnosť.

Vlastnosti BIOquantu:
Jedná sa o laserový polovodičový prístroj s výkonom 3,4,5 mW, 650nm vlnovej dĺžky, s jednoduchou obsluhou, svetlom na výstupe s vynikajúcim účinkom na ľudské zdravie a krvné bunky ako iďalšie komponenty krvného séra. Toto svetlo sa vyznačuje neobvykle vysokouťou interferencie a vlastnosti koherencie a polarizácie sa zachovávajú na veľkej dĺžke. Klinicky testovaný s potvrdeným účinkom jedinej aplikácie v porovnaní s ožarovaním krvi v žile, ako i s klinicky testovanými výsledkami viacerých aplikácii a vplyvom na klinické výsledky pacientov v porovnaní s vnútrožilovou aplikáciou HeNe lasera. Chránený ochrannou známkou BIOquant (TM), a patentovaným nosovým aplikátorom. Právom tvrdíme, že sa účinkom vyrovná vnútrožilovým laserom a preto zaberá na viac ako 130 diagnóz.

Stromová 2548/1 19 911 01 Trenčín - www.ozkuko.sk - www.sanafit.sk - info@sanafit.sk - 0905 846 241
Patrícia Hamříková Mgr. Bc.
fyzioterapeut - štatutár OZ KUKO
-fyzioterapia
-kraniosakrálna osteopatia
-fascial fitness
-fascial yoga
Návrat na obsah